Aktualności

2012-06-28 11:19:11
Street View znów z wizytą w Polsce
Zdjęcia z pierwszej wizyty samochodów Street View w naszym kraju zdobyły spore zainteresowanie wśród użytkowników i wywołały całkiem duży entuzjazm wśród osób, które mogły i mogą w prosty sposób przeglądać Mapy Google w poszukiwaniu mniej lub bardziej znanych miejsc i lokalizacji.

W odpowiedzi na liczne pytania ze strony polskich Internautów pojazdy Street View od 10 maja ponownie wyjechały na ulice Polski w następujących województwach, mianowicie: dolnośląskim, śląskim, warmińsko-mazurskim, podkarpackim, świętokrzyskim, lubelskim, kujawsko-pomorskim, mazowieckim, pomorskim, zachodniopomorskim i wielkopolskim. W każdym z nich samochody Street View zagoszczą w przynajmniej w jednym z miast fotografując otaczającą przestrzeń, którą po kilku miesiącach w postaci przygotowanego materiału (poprzez dokonanie stosownych obróbek polegających również na łączeniu obrazów w panoramy 360º) z powodzeniem będzie można przeglądać za pośrednictwem Map Google z funkcją Street View i co ważne będzie ona dostępna dla użytkowników na całym świecie. Także- wypatrujcie i czekajcie na rezultaty.

Może aura dopisze i pojazdom Street View uda się zaprezentować ciekawe i słoneczne miejsca, których w naszym kraju nie brakuje.

Źródło: www.googlepolska.blogspot.com