Centrum pomocy

Witamy w Centrum Pomocy najwyzszapozycja.pl. Postaramy się wyjaśnić w jaki sposób korzystać z naszego serwisu i pokrótce sprecyzować jego działanie.

- Logując się i wprowadzając swoje hasło mają Państwo możliwość sprawdzenia pozycji strony internetowej na określone słowa (frazy) kluczowe.

- Wpisując adres witryny www jest ona poddawana analizie, oceniającej jej stan pod względem znaczników meta tag, struktury linków. Po wprowadzeniu strony do jej analizy wyświetlone zostają w treści informacje ogólne odnośnie serwera na jakim się znajduje, a także szczegóły kodowania. Ponadto widoczne zostają meta tagi co przekłada się na dokonanie analizy ich rzeczywistej długości i maksymalnej długości.

- Użytkownik może zweryfikować znaczniki title, description, keywords biorąc pod uwagę ich zawartość i procentowe pokrycie łącznie z ilością występowania poszczególnych słów znajdujących się w tekście strony. Równocześnie informacje te wskazują na możliwość wprowadzenia modyfikacji meta tagów w celu uzyskania ich poprawności. Co dokładnie oznaczają meta tagi dowiedzą się Państwo klikając w zakładkę Encyklopedia w naszym serwisie.

- Użytkownik ma możliwość sprawdzenia Page Rank (zachęcamy do zapoznania się z tym pojęciem w naszej Encyklopedii). Wystarczy tylko wstukać adres strony, a system wyświetli liczbę Page Rank, co bezpośrednio związane jest z jakością witryny.

- Sprawdzanie pozycji strony internetowej następuje wraz z określonymi słowami kluczowymi. Po wpisaniu wybranych fraz wraz z adresem witryny www zostaje wyświetlona aktualna pozycja jaka jest zajmowana w rankingu wyszukiwarek.

Liczymy na to, że serwis najwyzszapozycja.pl i zastosowane w jego ramach narzędzia będą dla każdego Użytkownika wygodnym sposobem na sprawdzanie pozycji strony internetowej.