Wycena/warunki

Najnowsze technologie i efektywne rozwiązania przeprowadzane w ramach oferty na pozycjonowanie serwisów internetowych stanowią profil naszej działalności już od kilku lat.

Z powodzeniem wykorzystując tylko etyczne techniki pozycjonujące skutecznie wypromowaliśmy na wysokie miejsca w najpopularniejszych wyszukiwarkach szereg stron internetowych naszych Klientów. Nie narzucamy "z góry" stawek za wykonywane realizacje. Warunki wyceny ustalamy w zależności od efektów naszych działań przeprowadzanych w ramach pozycjonowania. Istotny jest rezultat.

Każdy Klient traktowany jest indywidualnie, a oferta przygotowywana jest bezpośrednio do potrzeb i wymagań.

Obejmuje ona zazwyczaj m. in. odpowiedni dobór słów kluczowych, optymalizację, umieszczanie linków w odpowiednich katalogach i serwisach. Wszystkie czynności związane z technikami pozycjonującymi wykonywane są przez specjalistów w tej dziedzinie. Należy pamiętać, że proces pozycjonowania nie jest procesem jednorazowym. Składa się na niego szereg etapów prowadzących do efektywnego wyniesienia strony www na najwyższe pozycje. Warunki współpracy z naszą firmą sprowadzają się do zawarcia umowy (zazwyczaj na określony czas). Koszty uzależnione są od comiesięcznych efektów pozycjonowania uwarunkowanych możliwością korzystania z systemu. Umożliwia on codzienne generowanie wyników określających postępy pozycjonowania.

Warunki wyceny zawarte w trakcie podpisania umowy z naszą firmą naliczane są od momentu kiedy serwis Klienta niejako zaczyna zarabiać "sam na siebie". Sprawia to, że nasza oferta staje się bezkonkurencyjna w stosunku do innych proponowanych na rynku usług w branży pozycjonowania.